logo_rabanet

O nas

Rabanet jest małą ale prężnie rozwijająca się firmą , która świadczy usługi w zakresie pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron www. Przez 6 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów na terenie całego kraju a także zagranicą.

Od 2006 roku rozwijamy usługi związane z szeroko rozumianym marketingiem w wyszukiwarkach internetowych skutecznie łącząc pozycjonowanie w wynikach organicznych z kampaniami linków sponsorowanych Adwords.

Od 2008 roku zapewniamy swoim klientom możliwość rejestracji domen internetowych oraz hosting stron www.  Dokładamy starań żeby te usługi były na najwyższym poziomie stąd lokalizujemy serwisy naszych klientów w najlepszych serwerowniach w Polsce.

Rabanet to przede wszystkim ludzie:

Anna Woźniak  jedyna kobieta w naszej ekipie odpowiada za kontakty z instytucjami, które uprzykrzają życie przedsiębiorcom oraz za dopilnowanie terminów realizacji zleceń, kontakt z klientem  i wsparcie przy realizacji strategii SEO.

Maciej Szmytkowski – z wykształcenia polonista i pasjonat fajerwerków odpowiada za Copywriting czyli tworzenie treści, które pomogą naszym klientom zdobyć tysiące użytkowników. realizację strategii SEO dla naszych klientów, szkolenia.

Radosław Karczewski – człowiek renesansu odpowiada za planowanie strategii SEO dla serwisów internetowych, tworzenie i kodowanie stron www.  Troszczy się przede wszystkim o zapewnienie płynności finansowej firmy :)

Współpracują z nami

Tomasz Maliński – Grafika Malinowe studio

Maciej Sypniewski Fotografia http://www.strefe.blogspot.com/

Współpracujemy również z Agencją Artystyczną Rootz Music Promotion zrzeszająca artystów, plastyków i muzyków.

Pomimo że tworzymy niewielki zespół ludzi zyskaliśmy już zaufanie wielu firm i instytucji min: Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie, Konińskiej Izby Gospodarczej, Nobell Congressing Sp. z o. o., Robi Sp. z o. o., Schuko Polska Sp. z o.o.  ponieważ powierzone nam zadania wykonujemy przede wszystkim z myślą o naszych Klientach.

Dodaj komentarz